do kasy suma: 0,00 zł
O firmie

Tworzymy dla Was taki sklep, w jakim sami chcielibyśmy robić zakupy — przejrzysty, ze sprawdzoną i bogatą ofertą oraz wysyłką w 24h. Czytelna forma, wygoda korzystania i ciekawy asortyment zarówno z perspektywy początkującego, jak i bardziej zaawansowanego Brodacza to podstawa naszego działania. 

W 2021 roku postanowiliśmy, że czas kompleksowo zadbać o zarost i zrobić to w najlepszym stylu, zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem zdobytym na rynku e-commerce. W tym przypadku droga od myślenia do działania była ekspresowa jak nasze wysyłki i zaczęliśmy wdrażać w życie wizję sklepu internetowego ze wszystkim, czego brodata dusza może zapragnąć. 

Cały czas testujemy, wąchamy, zgłębiamy tajniki składów kosmetyków do brody i wizualizujemy, jak powinno wyglądać i działać miejsce w sieci, w którym pielęgnacja zarostu i zakupy wnoszone są na coraz wyższy poziom. Mamy przeczucie, że połączenie ekscytacji nowością i konsekwencji w działaniu sprawi, że dlaBrodacza.pl stanie się synonimem uniwersalnego sklepu z kosmetykami oraz akcesoriami do brody i wąsów.

Jesteśmy laureatem e-Gazel Biznesu za rok 2021, co tylko potwierdza, że wysoka jakość i etyka w prowadzeniu biznesu została doceniona zarówno przez Konsumentów, jak i przez Jury największego plebiscytu w Polsce. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl